A MOTTÓ Építőipari Kft. kút és szekrényszerkezetű beton műtárgyelemek előregyártásával, valamint speciális mélyépítési munkák (szennyvízátemelők, szennyvízkutak, tározók, kútalapok, gépalapok, speciális mélyaknák, medencék) kivitelezésével, felújításával és gépészeti szerelésével foglalkozik.

Kivitelezési csapatunk bővítése kapcsán NEHÉZGÉPKEZELŐ - GÉPJÁRMŰVEZETŐ munkakörbe keresünk új munkatársat.

(Géptípusok: Autódaru, forgófelsővázas kotró, homlokrakodó, traktorkotró, bobcat, betonmixer, pumix, nyerges vontató, gépszállító tréler, konténerszállító tehergépjárművek)

Jelentkezni lehet: Önéletrajz és rövid motivációs levél beküldésével, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen: iroda@mottokft.hu

Munkavégzés helye: Változó

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kivitelezési területen történő munkavégzés
  • Gépkezelés, gépjárművezetés mellett az építőipari folyamatok kiszolgálása
  • Részt vesz a rábízott gépek rendben tartásában, napi karbantartásában, javítási feladataiban
  • Részt vesz a rakodási, kötözési feladatok elvégzésében

Ideális jelöltünk:

  • Nehézgépkezelői, vagy C+E kategóriás gépjárművezetői engedéllyel, GKI kártyával rendelkezik
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Nem idegen tőle az építőipari környezet, heti beosztású, vidéki munkavégzés
  • Rábízott feladatokat önállóan, megbízhatóan végzi
  • Munkájában gyors, pontos és precíz

Előnyt jelent:

  • Járműszerelő munkában való jártasság
  • Forgó felsővázas kotró, traktorkotró, minikotró (pl. Bobocat) kezelésében való jártasság
  • Betonmixer, betonpumpa, vagy pumix kezelésében való jártasság
  • Középfokú végzettség egyéb területen
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • 1-3 éves munkatapasztalat hasonló területen

Amit ajánlunk:

  • Családias munkahelyi környezet, folyamatos fejlesztések
  • Továbbképzésen való részvétel lehetősége
  • Munkahelyhez kötődő szállás biztosítása
  • BEJELENTETT, fix jövedelem, juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű szerződés)
  • Azonnali munkakezdés

PDF formátumban