A MOTTÓ Építőipari Kft. kút és szekrényszerkezetű beton műtárgyelemek előregyártásával, valamint speciális mélyépítési munkák (szennyvízátemelők, szennyvízkutak, tározók, kútalapok, gépalapok, speciális mélyaknák) kivitelezésével, felújításával és gépészeti szerelésével foglalkozik.

Kivitelezési csapatunk bővítése kapcsán ÉPÍTŐIPARI SZAKMUNKÁS - SEGÉDMUNKÁS munkakörökbe keresünk új munkatársakat.

Munkakörök: Kőműves, Vasszerelő, lakatos, Ács, Állványozó, Burkoló, Betonozó, Segédmunkás

Jelentkezni lehet: Önéletrajz és rövid motivációs levél beküldésével, az alábbi email címen: iroda@mottokft.hu

Munkavégzés helye: Változó

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Telephelyi előregyártási feladatok elvégzése
  • Kivitelezési területen történő munkavégzés
  • Részt vesz a rábízott eszközök rendben tartásában
  • Részt vesz a rakodási, kötözési feladatok elvégzésében

Ideális jelöltünk:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Nem idegen tőle az építőipari környezet
  • Rábízott feladatokat önállóan, megbízhatóan végzi
  • Munkájában gyors, pontos és precíz

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hosszabb munkatapasztalat a szakterületen
  • Egyéb kapcsolódó képesítés, tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély
  • Középfokú végzettség egyéb területen
  • Műszaki rajz olvasási ismeret

Amit ajánlunk:

  • Családias munkahelyi környezet, folyamatos fejlesztések
  • Továbbképzésen való részvétel lehetősége
  • Munkahelyhez kötődő szállás biztosítása
  • képzettségtől és tapasztalattól függő BEJELENTETT jövedelem
    nettó 800-1100 Ft/óra (bruttó 1.205-1.655 Ft/óra), juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű szerződés)
  • Brigádoknak szolgálati gépjármű, telefon
PDF formátumban